ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST

Tera Ehitus OÜ on pikaaegse ehituskogemusega peatöövõtufirma Tartu Ehitus ASi tütarettevõte. Ettevõtte eesmärk on nii avaliku kui ka erasektori Tellijatele pakkuda terviklikku ehitusjuhtimist, mille tulemusena valmib kasutusvalmis ja kvaliteetne ehitis või rajatis.

Ehitusjuhtimise tegevuse hulka kuulub asjaajamine kohaliku omavalitsusega, projekteerimistööde juhtimine, ajagraafikute ja finantsplaanide koostamine ja ehitustegevuse teostamine ja koordineerimine kuni kasutusloa hankimiseni.

Kõiki töid teostatakse samade väärtuste ja põhimõtetega kui emaettevõttes juba üle 30 aasta.

Meie moto on teostada töid TERAselt – taibukalt ja hoolega!

MISSIOON JA VISIOON

Missioon

Meie missioon on tagada Tellija rahulolu ehitusprotsessist läbi kvaliteetse, säästliku ja keskkonnasõbraliku ehitustegevuse!

Visioon

Meie visioon on pakkuda efektiivset, innovaatilist ja läbinähtavat ehituse peatöövõtuteenust kohalikul ehitusturul!

TEGEVUSVALDKOND

Tera Ehitus OÜ põhiline tegevuspiirkond on Lääne-Eestis – Pärnumaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal ja teistel Eesti saartel, kuid huvitavad projektid ja pakkumised on oodatud üle ilma.

Meie viime ellu Teie kõik tööstus- ja tsiviilehituse projektid ja ideed, olgu siis tegemist uue hoone või rajatise ehitusega või hoopiski vana renoveerimise ja rekonstrueerimisega.

Uue elu või hingamise saavad haridusasutused, ühiskondlikud hooned, äri- ja tööstushooned, kortermajad ja kõik teised erineva kasutusotstarbega ehitised.

MEIE KLIENDID

Tera Ehitus OÜ teeb koostööd nii avaliku kui ka erasekotri klientidega. Meie eesmärk on pakkuda kliendile rahulolu ehitusprotsessist ja õnnetunnet valminud ehitusprojektist!

Meile on oluline, et meie koostööpartnerid oleksid uhked tehtu üle ning hea meelega teeksid meiega koostööd ka tulevikus.

TUGISTRUKTUURID

Tera Ehitus OÜ meeskond koosneb diplomeeritud ehitusinseneridest, professionaalsetest ja koostööaltitest objekti-projektijuhtidest ja spetsialistidest.

Lisaks tugevale personalile kasutab Tera Ehitus OÜ igapäevaselt innovaatilisi projektijuhtimisprogramme nagu Bauhub ja Bauwise, et kogu ehituse dokumentatsioon oleks kaasaegselt struktureeritud ja jälgitav.

Võta ühendust